Kupując prezenty szybciej, możesz zaoszczędzisz nie tylko na czasie

29 listopad 2019

 

Zbliża się czas poszukiwania prezentów. Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia to okres wzmożonych zakupów. Kupujemy prezenty dla dzieci, dla rodziców, dla bliskiej nam osoby. Szukanie prezentów zazwyczaj zajmuje nam sporo czasu, a zakupy bywają bolesne dla domowego budżetu.

 

Wielu z nas będzie kupować prezenty przed grudniem. Zależy nam na rozłożeniu wydatków w czasie, aby nie obciążać domowego budżetu. Szukamy też promocji, dzięki którym moglibyśmy zaoszczędzić. Wielu z nas kupiło lub kupi prezenty w listopadzie, kiedy pojawia się dużo wyprzedaży, jest też tzw. Czarny Piątek (Black Friday) - dzień, kiedy obowiązują w wielu sklepach atrakcyjne zniżki cenowe. Niektóre sklepy oferują nawet Black Weekend, kiedy to specjalne promocje obowiązują w wybrany weekend listopada. Spora część z nas robi zakupy wcześniej również dlatego, że boi się wyprzedania rzeczy, które nas interesują.

 

Szybszy zakup prezentów to oszczędność pieniędzy, ale też czasu. Nie narażamy się na stanie w długich kolejkach, zakorkowane przedświątecznym szaleństwem ulice, zamówienia internetowe są również sprawnej realizowane i otrzymujemy je szybciej.

 

Wcześniejsze zakupy są rozsądnym posunięciem. Nie warto czekać z prezentami do ostatniej chwili.

 

Przy jakich prezentach czas gra rolę?

 

Coraz więcej z nas stawia na prezenty niematerialne, które wiążą się z pasją, hobby osoby, którą chcemy obdarować. Stawiamy coraz częściej na prezenty, które są wydarzeniem np. bilet wstępu do parku trampolin, do symulatora lotu, zaproszenie na wyjątkową kolację, do teatru, na koncert, na wystawę. Wybieramy jako prezent zabiegi w SPA, karnety na masaż – taka chwila relaksu i odprężenia przyda się każdemu i będzie miłą odskocznią od rzeczywistości i pozwoli odpocząć od codziennych spraw.

Kupujemy też wycieczki, bilety lotnicze. Prezenty takie umożliwiają nam spędzenie czasu z bliskimi, są bardziej osobiste, a także wartościowe. Często sami także z nich korzystamy.

Wszystkie tego typu atrakcje warto zarezerwować wcześniej, kiedy pojawiają się zniżki. Czekając do ostatniej chwili możemy nie znaleźć już miejsc lub terminu np. na lot, który nas interesuje, na sztukę, którą chciałaby obejrzeć bliska nam osoba. Warto zatem przeglądać oferty nawet kilka miesięcy wcześniej. Zakupienie upominku szybciej daje nam komfort psychiczny. Nie musimy stresować się tym, że nie mamy prezentu, nie zdążymy go kupić lub ktoś inny go wykupi.

Prezent- wydatek na który Cię stać?

 

Dla wielu z nas kupowanie prezentów to wyzwanie. Dla jednych jest to wyzwanie logistyczne, dla innych finansowe. Niezależnie od prezentu, już sam fakt jego otrzymania powinien nas cieszyć. Ważny jest gest, chęci, pamięć. Warto mieć na uwadze zasobność portfela i kupować prezenty, na które nas stać. Nawet drobiazg może być niespodzianką i stanowić miłe zaskoczenie.

 

Niezależnie od kwoty, którą będziecie chcieli przeznaczyć na upominki dla najbliższych, jeśli boicie się, że zabraknie Wam gotówki możecie skorzystać z oferty SMS Kredyt. Nasze pożyczki są na dowolny cel i można rozłożyć je na raty. Składając wniosek online na kalkulatorze możecie wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie sprawdzić czy wysokość raty jest dla Was odpowiednia. Podczas składania wniosku możecie również wybrać bezpłatny sposób wypłaty środków: przelew, wypłata za pomocą GIRO Płatności w placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego lub za pomocą usługi Autowypłata w oddziale Banku Pekao S.A. Pożyczki SMS Kredyt dostępne są również za pośrednictwem biur kredytowych, w których uzyskacie informacje o ofercie, warunkach i w równie szybki sposób zawnioskujecie o gotówkę.

Kalendarz

« Listopad 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Współpracujemy z